Tip: wil je een extra vlekbestendige afwerking?
Abbondanza muurverf heeft schrobvastheidsklasse 2. Maar op de spatwand achter een aanrecht, of op andere kwetsbare plekken wil je misschien nog wat extra vlekbestendigheid creëren. Je kunt op die plaatsen de muurverf afwerken met een laagje Abbondanza vernis

Tip: je kunt ook Soft Silk gebruiken op muren zoals lambriseringen, keukenmuren of schrootjeswanden.

Ga eens voor glans
Abbondanza High Gloss Metallic is een milieuvriendelijke watergedragen hoogglanzende PU metallic lak met een schitterende, luxueuze uitstraling. Ideaal voor een duurzame metallic look op jouw muur.

Heb je tips nodig?
Kijk op onze pagina over het verven van je muren voor ons advies en handige tips.

Colourwash op je muur

Wil jij wel eens iets anders op je muur dan een egaal dekkend verflaag? Probeer dan eens een colourwash. Met de colourwash techniek creëer je een prachtig gemêleerd effect.

Een colourwash kun je in allerlei tinten aanbrengen. Kies voor jouw favoriete tinten. Kleurrijk, of een stoere betonlook, de combinaties zijn vrijwel onbeperkt.

Klik hier voor alle colourwash tips